Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Pojkporträtt, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 22x16 cm

795906

2020-07-23