Föremål i silver 18/1900-tal

Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal
Föremål i silver 18/1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

3 500 SEK

FÖREMÅL, 6 delar, silver, bestående av sockerskål, gräddkannor, sockerruska, vaser, höjd 8-15 cm, vikt tillsammans 818 gram

Smärre slitage, enstaka gravyr

795907

2020-07-31