Orphenion speldosa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ORPHENION SPELDOSA, för plåtskivor, Tyskland 1900-talets början, fodral i svärtad ek, höjd ca 7, 16x16 cm, 2 skivor medföljer
Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen, slitage, skador, veven defekt
795910
2020-07-26