Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva av kalksten, höjd 86, bredd 106, djup 56 cm.
Skiva med nagg, i övrigt smärre slitage i form av enstaka fanérbortfall
795911
2020-07-26