Etageburk Japan 1800-tal
2020-07-31
795925
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ETAGEBURK, porslin, Japan, 1800-tal, tryckt dekor i underglasyrblått, höjd ca 11 cm
Smärre slitage, nagg