Fotoram

Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram
Fotoram

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTORAM, Art deco, 1930/40-tal, i rörlig vagga, kromad metall samt två glasskivor, höjd ca 31x22 cm

Nagg på glasskivorna, smärre slitage

795927

2020-07-31