Skåp med spegeldörr

Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr
Skåp med spegeldörr

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, fanerat med betsat lövträ, beslag i mässing, spegeldörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 216, djup 57, bredd 126 cm,
Nyckel medföljer

Slitage, repor, märken, ett bakstycke saknas, delvis senare delar

795933

2020-07-26