Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TEGLASHÅLLARE samt SKÅL, (7) 6 glashållare samt skål, silver, Sovjetunionen, 1900-tal, delvis förgyllda, Niellodekor, stämplade, höjd 8-9 cm
Bruksslitage, 1 teglas saknas
795934
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här