Teglashållare samt hållare för skål

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEGLASHÅLLARE samt SKÅL, (7) 6 glashållare samt skål, silver, Sovjetunionen, 1900-tal, delvis förgyllda, Niellodekor, stämplade, höjd 8-9 cm

Bruksslitage, 1 teglas saknas

795934

2020-07-26