Barbie
2020-07-26
795937
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARBIE, 1960-tal, 2 dockor samt kläder, dockornas längd ca 23 samt 31 cm
Ena dockan saknar delar av håret, bruks och åldersrelaterat slitage