Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BARBIE, 1960-tal, 2 dockor samt kläder, dockornas längd ca 23 samt 31 cm
Ena dockan saknar delar av håret, bruks och åldersrelaterat slitage
795937
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här