Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi
Pablo Picasso  litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Komposition, signerad i trycket, 314/2000, litografi, bladmått ca 77x57 cm

Oramat

795958

2020-07-22