Rune Pettersson träsnitt

Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt
Rune Pettersson träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE PETTERSSON (1918-1999): (4) träsnitt, signerade samt numrerade 2-30, 48-90, 25-25 samt 17-20, bildyta ca 17-42x23-54 cm

Ramade

795962

2020-07-23