Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE PETTERSSON (1918-1999): (4) träsnitt, signerade samt numrerade 2-30, 48-90, 25-25 samt 17-20, bildyta ca 17-42x23-54 cm
Ramade
795962
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här