Ask med lock, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK med LOCK, Sverige, 1800-talets andra hälft, stomme av mässing, lockdekor med målning av Kungl. Slottet i Stockholm höjd 7, 10 x 7 cm

Smärre slitage

795997

2020-07-25