Fällbord Arboga

Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga
Fällbord Arboga

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS JACOB ROSENDAHL (mästare i Arboga 1762-1836), fällbord, signerat AI ROSENDAHL ARBOGA, fanerat med alrot, höjd 76, diameter 88 cm

Lagningar och slitage

795998

2020-07-25