Lådor 4 st

Lådor 4 st
Lådor 4 st
Lådor 4 st
Lådor 4 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANANLÅDOR, 3 st, DRICKABACK, Åbro samt Fyffes, trä med metallbeslag, höjd 24, 72x30 resp höjd 24, 36x36 cm

Slitage, skador

796011

2020-07-23