Werner Pfeiffer montage
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WERNER PFEIFFER (född 1946): (3) Montage, Diveded, Fuzzy bottom samt Don´t bend, signerade och daterade 80 samt numrerade 1/30, papper och bemålat trä, med akrylglas, akrylglas, ca 36x29 cm
Ett av akryglasen sitter löst utan stift
796045
2020-07-26