Werner Pfeiffer montage

Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage
Werner Pfeiffer montage

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

WERNER PFEIFFER (född 1946): (3) Montage, Diveded, Fuzzy bottom samt Don´t bend, signerade och daterade 80 samt numrerade 1/30, papper och bemålat trä, med akrylglas, akrylglas, ca 36x29 cm

Ett av akryglasen sitter löst utan stift

796045

2020-07-26