Gustavsberg gratulationstallrikar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, Gratulationstallrik, 15 st, benporslin, olika motiv utförda av Per Beckman,1970/80-tal, vissa dubletter, diameter ca 22 cm

Ingår temaauktion "Celebration"

Åldersrelaterat slitage, märken på undersida från upphängnnig, ställvis ytlig nedsmutsning, mikronagg kan förekomma

796067

2020-07-26