Gustavsberg gratulationstallrikar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAVSBERG, Gratulationstallrik, 15 st, benporslin, olika motiv utförda av Per Beckman,1970/80-tal, vissa dubletter, diameter ca 22 cm
Ingår temaauktion "Celebration"
Åldersrelaterat slitage, märken på undersida från upphängnnig, ställvis ytlig nedsmutsning, mikronagg kan förekomma
796067
2020-07-26