Serveringsbrickor England
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SERVERINGSBRICKOR, 2 st, pläter, England, 1900-talets första hälft, sarg med genombruten dekor och handtag, 61x41 resp 45x31 cm
Kuntoraportti
Slitage
796091
Päivämäärä:
2020-07-23