Serveringsbrickor England

Serveringsbrickor England
Serveringsbrickor England
Serveringsbrickor England
Serveringsbrickor England
Serveringsbrickor England
Serveringsbrickor England

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SERVERINGSBRICKOR, 2 st, pläter, England, 1900-talets första hälft, sarg med genombruten dekor och handtag, 61x41 resp 45x31 cm

Kuntoraportti

Slitage

796091

Päivämäärä:

2020-07-23