Soffbord vitlackerat

Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat
Soffbord vitlackerat

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, samtida, vitlackerat, kvadratiskt, med lådor i sargen, kromade ben, höjd ca 30,5, 95x95 cm

Smärre slitage, enstaka märken och repor på bordsskiva, märke från ett klistermärke i ena hörnet

796109

2020-07-26