tavla

tavla
tavla
tavla
tavla
tavla
tavla

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): havsmotiv i Marstrand, akvarell, signerad Anna Gardell Ericson, ca 48x33 cm

Kuntoraportti

Nagg på ramen samt lagning

796142

Päivämäärä:

2020-07-29