Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Församling i sal, signerad U Lundgren, olja på duk, ca 85x100 cm

Krackelyr

796148

2020-07-26