Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, skiva i teakfanér, svärtade kanter och ben, höjd ca 67 samt 119,5x54 cm

Smärre slitage

796175

2020-07-31