Lennart Rodhe litografi
2020-07-27
796183
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Sågverket, färglitografi, 1947, signerad och numrerad Lennart Rodhe 55/250, ca38x60 cm