Mattel dockor

Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor
Mattel dockor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTEL DOCKOR, 4 st, 1960-tal, bestående av 2 Barbiedockor, Skipper samt Ken docka, plastväska med diverse kläder (huvudsak original) , 2 par skor, handväska

Skador föreklommer

796187

2020-07-23