Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-07-27
796191
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Venedig, 1900-talets första hälft, olja på pannå, ca 20x29 cm