Cremekoppar Dresden

Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden
Cremekoppar Dresden

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPPAR, 13 st, porslin,1900-talets första hälft, Dresden, blomsterdekor, förgyllda, 7 st på bricka, höjd 8 cm

Ett lock med avikande kulör

796197

2020-07-23