Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AYALA SERFATY, "Morning Glory", golvlampa, Aqua Creations, siden och metall, höjd ca 211 cm
Slitage, skador
796205
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här