Koffert/ Skåp

Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp
Koffert/ Skåp

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KOFFERT/ SKÅP, tidigt 1900-tal, beslag i mässing, träband, handtag i skinn, invändigt med hyllplan, kan användas som skåp, höjd ca 91 samt 54x43 cm

Kuntoraportti

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

796219

Päivämäärä:

2020-07-31