Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS BOHLIN, "Cell", hurtsar, 2 st, formgivningsår 1999, grålackerade, sockel i ek, skyltmärkning, höjd inkl sockel ca 54, 38,5x42 cm
Slitage, smärre ytskador
796225
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här