Hurtsar Bohlin

Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin
Hurtsar Bohlin

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS BOHLIN, "Cell", hurtsar, 2 st, formgivningsår 1999, grålackerade, sockel i ek, skyltmärkning, höjd inkl sockel ca 54, 38,5x42 cm

Slitage, smärre ytskador

796225

2020-07-24