Väggur
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
VÄGGUR, 1900-tal, Gustaviansk stil, förgyllt trä och pastellage, skulpterad dekor av b.la två fiskar samt skepp, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 50 cm,
Bruksslitage, delar av dekor sitter löst, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
796228
2020-07-31