Ampel Karl Johan-stil

Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, Karl Johan-stil, 1800-talets slut, för 6 ljus, mässing och bemålad plåt, höjd 63, diameter ca 46 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

796232

2020-07-23