Kaffeservis
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 9 dlr, H&C Chodau, Tjeckoslovakien, 1900-tal, art deco-stil, silverdekor, bestående av: 1 kaffekanna, 1 gräddkanna, 1 sockerskål med lock, 6 kaffekoppar med fat
Smärre bruksslitage
796234
2020-07-27