Masker 1900-tal

Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal
Masker 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASKER, 2 st, 1900-tal, Afrika, skuret trä, höjd ca 25-31 cm

Skador, lagningar

796279

2020-07-24