Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, stomme i besat trä, rökfärgad skiva i glas, höjd ca 49, 125x90 cm

Nagg, slitage, fläckar

796284

2020-07-24