Byrå i rokokostil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, mitten av 1900-talet, mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, samt stenskiva, höjd ca 82, 90x48 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen
796297
2020-07-31