Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, mitten av 1900-talet, mahognyfanér, 3 lådor, beslag i mässing, samt stenskiva, höjd ca 82, 90x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

796297

2020-07-31