Fotografi, K.G. Nilssons ateljé, Slussen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACK MIKRUT (f. 1963): "K.G. Nilson", fotografi över K.G. Nilssons ateljé vid Slussen, daterad 2012, first edition, numrerad 2/500, signerad á tergo, ca 68x43cm

Smärre slitage på ramens baksida, ej examinerad ur ram

796298

2020-07-31