Skålfat och assietter Famille rose

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, ASSIETTER, 3 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 16-22 cm

Slitage, smärre nagg

796331

2020-07-24