Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANN MORSING & BEBAN NORD, bord, 1 par, Box Design, samtida, kromad och vitlackerad metall, pelarfot, vågig sarg, inpressad märkning, höjd ca 65, diameter 40 cm
Brukslitage, ytskador
796338
2020-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här