Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, litografi, bildmått ca 41x26 cm

796340

2020-07-26