Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 7 st, nysilver, 1900-tal, bl.a Gense samt C.G Hallberg, längd 34-58 cm

Bruksslitage

796344

2020-07-23