Stolar regencystil

Stolar regencystil
Stolar regencystil
Stolar regencystil
Stolar regencystil
Stolar regencystil
Stolar regencystil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets början, England, regencystil, mahogny, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar, ytskador, mindre lagning i en rygg

796347

2020-07-23