Karusellbord England

Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARUSELLBORD, England, 1900-talets mitt, mahogny, med sarg, bokhylledel, höjd 64, diameter 53 cm

Bruksslitage och mindre skav

796349

2020-07-23