Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, teakfanér, 5 lådor, bokhylla vid ena kortsidan, senare monterade hjul, höjd ca 75, 120x62 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare monmterade hjul

796381

2020-07-29