Bordspendyl art deco

Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco
Bordspendyl art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, art deco, 1900-talets första hälft, valnötsfanér, längd ca 110 cm, pendel och nyckel finns

Smärre slitage, avslut på knoppar saknas, ej funktionstestad

796395

2020-07-30