Bengt Landin färglitografi
2020-07-23
796396
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): And, signerad och numrerad 8/90, färglitografi, bildmått ca 38x28 cm