Eterna-Matic damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ETERNA-MATIC, damur, "Sahida", 18 k vitguld, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, diamantkrans, boettnr. 844LE125, cal 1446U, integrerad länk i 18 k, längd ca 160 mm, diameter 24 mm, vikt ca 35 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glas med spricka

796408

2020-07-30