Träsoffa 1900-tal

Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal
Träsoffa 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄSOFFA, tidigt 1900-tal, vitmålad,
lös sittdel, rygghöjd ca 71, sitthöjd 44, bredd 165x46 cm

Smärre slitage

796411

2020-07-27